Obecné informace

Kdy?

11.-13.3. 2016 - Prijíždět můžete v pátek od 15:00 do 17:00. Do 18:00 probíhá registrace (pokud byste museli přijet později, tak nás informujte), začátek je v 18:00 hostinou, následuje dovysvětlením pravidel a poté hry o emoce, v sobotu probíha hra od 9:00 do 22:00 a v neděli od 9:00 do 12:00 (pak následuje úklid asi hodinu, do nějž jsou povinni se zapojit všichni hráči).

Kde?

petrovice

Na turistické základně v obci Hraničné Petrovice

Vlakem: Do obce Domašov nad Bystřicí a následně 4km pěšky do Petrovic.
Autobusem: Většina spojů přímo do obce jede ze Šternberka a není jich mnoho. Alternativou je dojet z Olomouce do obce Jívová a následně jít pěšky 4km do Petrovic.
Autem: Přijet se dá přímo k budově a parkovat u ní.
Jak se k nám dopravíte necháváme zcela jen na vás, nejste přeci již malé děti. Všem doporučuji si důkladně nastudovat mapu!!!


Chatu na mapy.cz najdete zde!
Chata prostorná, vybavená splachovacími záchody, sprchou, el. zásuvkami, topením,... Na chatě je slabý signál mobilních operátorů! Spát se bude většinou na postelích (ve vlastním spacáku), přes to si vezměte i karimatku.

Strava bude společná (v ceně akce) a zajištěna organizátory, hráčům nebude umožněno využívat kuchyně, tedy pokud se plánujete přikrmovat i z vlastním zásob, nechť je to strava, jež nepotřebuje tepelné úpravy nebo jiných výdobytků kuchyně.

Vegetariány prosíme, aby nás včas před akcí informovali mailem a my pro ně mohli zajistit vhodné krmě!

Za kolik?

550kč při platbě do 19.2.2016 nebo 600kč při platbě po tomto termínu (cena zahrnuje ubytování na 2 noci, stravu - slavnostní večere/snídaně/oběd/večeře/snídaně, náklady na přípravu hry), termín pro vracení poplatků je taktéž 19.2.2016, poté poplatek propadá a bude užit na úhradu nákladů spojených s akcí!
Platba bude probíhat předem před akcí na určený účet (jinak to nebude umožněno), dle podmínek akce uvedených při registraci.

Co sebou?

Měkčené dřevárnické zbraně dle pravidel, tužku, psací potřeby, hodinky, kvalitní kostým (tohle je velmi důležitý prvek hry), řádně vyplněnou přihlášku, přezůvky, spacák, karimatku. Jo a hlavně si prečíst pravidla!Přihláška ke stažení
(Acrobar reader atp.):
prihlaska_na_akci.pdfpdf

Všeobecné smluvní podmínky akcí pořádaných sdružením Kahla o.s.

Co Mitgard je a co není?

 

Nejprve co je:
Je to relativně malá akce a my to víme. Akce je vhodná pro pokročilé, ale i nadšené a aktivní začátečníky, kteří mají již zkušenosti s podobnými akcemi nebo i jen podobnými aktivitami například v oddíle. Avšak ve hře vám nedá nikdo nic zadarmo a ani organizátoři vám nenaservírují cíle, úkoly, či souboje pod nos. To vše si musíte hledat sami, my vám připravujeme jen možnosti a prostředí. Mitgard je postaveno hodně na dobrém RP a čestnosti a tudíž se od vás tyto vlastnosti očekávají, neboť je také o komunikaci s ostatními hráči, stejně jako o pátrání po informacích a intrikách (sezením celý den u krbu nic nevyřešíte). Shrnuto, podtrženo snažíme se vám podat jiný druh zábavy, než je jen sezení u počítače, chlastání v oblíbené krčmě, ale i třeba kterýkoliv druh sportu.

A co tedy není?
Rozhodně to není bojová akce ražení bitvy, či pijácká akce! Pokud je vaším cílem jen boj bez jakéhokoliv kontextu u nás nepochodíte. Unás vás nikdo nepovede za ručičku a nebude říkat: "běž a udělej támhle to a zabij támhle toho " (avšak pravidla vám rádi vždy vysvětlíme).
Rozhodně se nejedná o akci kde bude prostor k posedávání u větší konzumace alkoholu (prohibice platí jen v průběhu hry, ale i nadměrné pití mimo ni nepovolujeme, o alkoholu u mladších 18let nesmí být ani řeč) u nás se nechlastá! Nebráníme se sklence libovolného lahodného moku a pěkné písni, avšak pokud se těšíte na posedávání u ohně do ranních hodin, vyřvávání ožraleckých písní a popíjení tak, že polovina lidí je ráno nepoužitelná a polovinu dne stráví místo hry vyspáváním kocoviny.

Organizační pravidla a pravidla pobytu

Tato pravidla nezasahují přímo do hry, ale  je bezpodmínečně nutné je dodržovat! Nechcete přeci, aby letošní LARP byl poslední kvůli problémům s místními obyvateli, majiteli objektu, myslivci, ochranáři, či lesníky.

  • Hry se může zúčastnit pouze hráč starší 15 let (do 18 let je nutné potvrzení přihlášky rodiči)!
  • V době mezi 2 a 7 hodinou noční je třeba dodržovat noční klid, tj. žádný zpěv, řev,...! Dopřejte ostatním hráčům, alespoň pár hodin klidného spánku.
  • Je zakázáno jakkoliv ničit okolní přírodu.
  • Hráči jsou povinní si všechen svůj odpad odvést sami(co si dovezete, to si odvezte)
  • Během celé herní doby je zakázáno požívat alkoholu a užívat omamné látky. Kocovina není omluvou k pozdnímu zapojení do hry! Pokud ji chcete vyspávat, čiňte tak v rámci hry, aby vás mohli ostatní hráči alespoň okrást, či zabít a nekazil jste jim hru.
  • Každý je povinen nosit po celou dobu historický nebo fantasy kostým. (Kostýmem nejsou rifle, roztrhané tričko, ošuntěné botasky a metalová mikina! Kanady a podobnou obuv akceptujeme.) Čím lepší kostýmy, tím lépe. Organizátoři budou k takovým osobám mnohem shovívavější a může poskytovat herní výhody. V případě špatného počasí se hráči můžou chránit jakýmkoliv způsobem po dobu nezbytně nutnou(pláštěnka, deštník,...).
  • Každý účastník je povinen dodržovat pravidla a bezpečnostní pokyny dané majiteli chaty a dbát na to, aby chata v žádném případě nepřišla k jakékoliv úhoně!!!

 

 

 

Registrace nového uživatele
Login:

Heslo:

Uživatel nepřihlášen!

  • Spolupráce s jinými akcemi je možná, nabízíme výměnu reklamy nebo zapůjčení materiálu.  • další akce pro mládež: