White list

Síň slávy světa Kahla

V síni slávy najdete hráče, jejichž přítomnost na akcích Kahlaveranai je poctou pro všechny orgy. Jsou to hráči, kteří vynikají dokonalým rollplayingem, výbornou přípravou a skvělým vžitím do světa fantasy. Jsou to ti, kteří přistupují ke hře aktivně, s radostí se vrhají na předložené úkoly a sami si dokážou stanovit své vlastní cíle. Jsou tvořiví, jejich postavy navazují vztahy s ostatními a před ziskem a hromaděním majetku dávají přednost věrnému zahrání charakteru své postavy. Svůj talent neužívají ale jen během hry - i mimo herní čas jsou dobrými společníky a nikdo si na ně nemůže stěžovat.

Síň slávy byla založena v roce 2007, ale v malé míře do ní byli připsání i hráči z předešlých ročníků. Bohužel ani orgové nevidí vže a jejich paměť má své limity, proto máte-li pocit, že i vaše jméno by se mělo zlatem vykládané vyjímat na tomto seznamu, zúčastněte se (ještě) některé z našich akcí a třeba i vy získáte své místo na hvězdném nebi Kahlaveranai. Netřeba podotýkat, že všichni hráči na tomto seznamu jsou vřele zváni na veškeré akce Kahlaveranai.

Jsou to tito hráči:

 

Alena Kubešová alias Alienor(zařazen od akce LARP 2011)

foto osoby

Dlouholetým testováním ověřená kvalitní hráčka, jež dokáže svým ženským rolím vdechnout duši. Její kvalitní hru jsme mohli sledovat na LARPech i setkáních Drd a přeci jen musíme uznat, že tato osoba se na white listu mohla objevit již dříve, ale to bychom ji přeci jen tolik nemotivovali. Mezi kvality této hráčky patří nejen RP, ale i samostatnost řešit rozličné úkoly a rozvíjet příběhy, jež samotní organizátoři nezvládli ani vymyslet. Skrze to je osobou jež přináší do hry stabilitu a rozvahu, jež může bytí každé hře jen ku prospěchu.

Pavel Jakubec alias Had(zařazen od akce LARP 2011)

foto osoby

Rozvážná, ale iniciativní osoba, jež překvapila mnohé účastníky našeho LARPu, tím jak rychle zapadla do našeho světa i hry. Tento člověk zapojil do hry samostatný jedinec a na jejím konci odcházel s početnou skupinou obyvatel a podpůrců Vlkova, jež jako jediný z enkláv přežil, ba co více si polepšil. Jeho postava nebyla extrémně výrazná, ale to jak byla odehrána bylo do posledního detailu promyšlené a elegantní. Tento hráč nás velmi zaujal a doufáme, že nás o svých kvalitách přesvědčí i na dalších akcích.

Richard Janoušek alias SirRichard(zařazen od akce LARP 2011)

foto osoby

Spolehlivý a inteligentní hráč, jež opakovaně obohatilo naše akce o jím odehrátá CP. Je třeba zmínit, že repertoár postav, jež dokáže tento hráč odehrát je velmi rozmanitý od obchodníka, přes skřeta po dámu v šatech. Čeho jsme si však my nejvíce cenili, byl jeho nadhled a rozumné hrání každé postavy, tak aby se bavili všichni hráči ve hře a nijak svým chováním nenarušil vlastní běh hry. Jeho postavy vždy měli nezaměnitelné kouzlo a svébytný charakter.

Petr Sedláček alias Sedli(zařazen od akce LARP 2010)

foto osoby

Vždy klidné vystupování s velkým odhodláním plnit questy i drobného charakteru, bez nutnosti zasahovat do politiky. Perfektní RP a schoponost pobavit se i u běžných činností jako je výroba nebo plození dětí. Rozumné a férové přistupování k pravidlům i všem činnostem ve hře. Dlouho nebude na naší akci pravděpodobně taková svatba jakou zorganizoval za pomocí své slečny tento mladík.

Lenka Hrabalová alias Mehu (zařazen od akce LARP 2010)

foto osoby

Elegantní mladá dáma, jež je vždy ošacena do překrásných šatů a dokáže své role odehrát s nevšední elegancí. Nechybí však ani zápal do řešení spletitých úkolů a navzdory neustále obléhání herních nápadníků. V jejich rukou však lze zahlédnout i velmi nebezpečné prostředky k eliminaci svých konkurentů.

Petr Morávek alias Blackrock (zařazen od akce LARP 2010)

foto osoby

Excelentní a nezapomenutelné RP a vžití se do všech svých postav. Naprostý nadhled nad každou rolí, avšak bez pohrdání životem postav. Samostatnost při hraní CP a zajímavé nápady ocení každý organizátor. Mít tohoto člověka na akci je pak potešním pro každého z nich.

Tomáš Drozen alias Ghondar (zařazen od akce LARP 2010)

foto osoby

Velmi příjemné vystupování a nadšení do každé činnosti. Brilantně zahraných několik rolí horníků a dalších řemeslníků. Jeho zbraně však sebrali už nejednomu z jeho překvapených nepřátel. Zkušený a týmový hráč obohatí každou družinu. Obrovská ochota pomoci s čímkoliv organizátorům je ještě podložena spolehlivostí, že daná činnost bude provedena pomalu lépe, než kdyby si ji organizátor udělal sám.

Jiří Hauser alias Zeldar (zařazen od akce LARP 2008)

foto osoby

Šedavé brnění monstrozného kostýmu golema, perfektní intrikování ve spolupráci s protektorem a nádherné RP v některých situacích je jen několik důvodů, proč se zde o tomto člověku píše. Při setkání s ním velmi rychle pochopíte, že tohle už není žádný zelenáč.

Bára Lyčková alias Balú (zařazen od akce LARP 2008)

foto osoby

Tahle mladá dáma u nás hraje pravidelně kněžku a musíme říct, že jí to jde skvěle. Své řemeslo má zvládnuté naprosto dokonale a RP této kvality s ním související běžně neuvidíte. A právě za ono krásné ztvárnění trpasličích kněžek na našich larpech obdržela toto místo. Navíc, to byl človíček, jež vždy velmi markantně, sic nenápadně ovlivnil celou hru.

Vít Bednařík alias Alchymista (zařazen od akce LARP 2008)

foto osoby

Post železného lorda je velmi vrtkavý a mnohdy až životu nebezpečný. Avšak tento mladý pán nám ukázal, jak se v tom má chodit. Jeho transmutace na gnómku, jež sice nebyla jen z jeho hlavy, avšak nádherně se ji chopil a mnoho dalších povedených intrik v kombinaci s krásným projevem, ho přiřadili mezi jedny z nejlepších hráčů, co známe.

Pavel Polcr alias Uldor (zařazen od akce LARP 2007)

foto osoby

O osobách v temné kápi, které když vstoupí do místnosti, tak hovor utichne a vzduch se jakoby ochladí. Jen málokdo má ale možnost práci těchto stínových eminencí zažít na vlastní kůži. My tuhle možnost měli díky tomuto cennému hráči a jeho skvělému ztvárnění temných magů, čarodějů, knihovnků.... Excelentní intriky, krásné kostými a mnoho dalšího provází tohoto hráče.

Josef Večeřa alias Ramon Tito (zařazen od akce LARP 2007)

foto osoby

Nezapomenutelnábyla jeho role pyrofora a handlíře především díky skvělé přípravě a věrohodnému rollplayingu. O jeho alchymistických experimentech by vám mohli povídat obyvatelé budov sousedících s jeho laboratoří, kteří si nikdy nemohli být jisti, jestli je příští pokus s trhavinu nebude stát střechu nad hlavou. Za ztvárnění tohoto svérázného a nepřehlédnutelného občana si zaslouľí tento hráč své místo v síni slávy.

Adam Skořepa alias Melegant (zařazen od akce LARP 2007)

foto osoby

Velmi přirozeně a věrohodně ztvárnil vyslance Kalifátu půlměsíce a pečovatele o mladinkou kněžku. Ač cizinec, zakrátko zapadl mezi ostatní občany trpasličího města, až byl nakonec neąšastnou náhodou rozsápán kolemjdoucím vlkodlakem. Pro úsilí svých přátel a příbuzných byl ale v závěru opět oživen, aby se mohl vrátit do své domoviny Především je třeba připomenout věrohodný a vytrvalý rollplaying, z důrazem na drobnosti.

Ondřej Kafka alias Thoran (zařazen od akce LARP 2007)

foto osoby

Díky vynikající přípravě a ještě lepšímu rollplayingu obohatil naše město o postavy zcela nezapomenutelných gnómů - svérázné postavičku, se kterými byla vždy radost jednat. Jeho roztomilé rozhovory se svým mazlíčkem pobavili mnoho hráčů a jeho snaha neustále žít postavou neznala hranic.Následující rok nás pak překvapil excelentním využitím kouzla zemětřesení, jež nemělo obdoby. Pravda bez Entonyho tanku by to nešlo.

Lenka Neradilová alias Ellverain (zařazen od akce LARP 2007)

foto osoby

Gnómí (později lidská) kněľka, kterou tato hráčka ztvárnila, byla jedna z nejzajímavějších postav našeho města daného roku. Pozornost budila především svým přirozeným půvabem, který nenechával žádného muže lhostejným. Přes četné nabídky k sňatku zůstala ale po celou hru (jakoľto kněľka) svobodná. Do paměti se zapsala především díky dokončení téměř nesplnitelného úkolu. A to postavením obrovské katedrály a shromážděním opravdu všech obyvatel prohnilého města k modlitbě. Za své okouzlující herecké schopnosti a odhodlání při plnění úkolů bude mít i ona svou hvězdu na hvězdném nebi Kahlaveranai.

Michal Tuček alias Sam (zařazen od akce 3 DRD 2006)

foto osoby

Často představitel postavy zloděje. Vynikající diplomat, který své umění dotáhl téměř k dokonalosti, což se projevilo, například když zapříčinil postupnou smrt konkurenční družiny, a její poslední člen, ještě když umíral, přemýšlel o tom, kam že se jen ten sympatický zloděj poděl.

Ondřej Malý alias Drobek (zařazen od akce 3 DRD 2006)

foto osoby

Ztvárnil zloděje Gruntíka napůl skřetího původu, který provedl více škodolibostí, než celé podsvětí dohromady. Vždy se mu ale podařilo uniknout spravedlnosti a pokud možno ještě zesměšnit komisaře Larse.Kdyby vám chtěl náhodou zase tvrdit, že má dvojče, tak mu to hlavně nevěřte. Jeho hra byla vždy velmi zábavná pro všechny přítomné. Zamření na drobnosti a vtip nejen ve hře byli vždy překvapující. Na Larpech byl bezkonfliktní vůdčí osobností a vynalézavým diplomatem.

Jan Michalička alias Mek (zařazen od akce LARP 2006)

foto osoby

Své schopnosti prokázal již dříve jako nebezpečný válečník tajně sympatizující s upírem Alesandem. Do paměti sevrylo především jeho ztvárnění šotčích postav, který se i přes svou rasu vypracovali do titulu železného lorda i krále. Nezapomenutelné jsou okamžiky, kdy se tento šotek s královskou pokladnicí v jedné ruce a dýkou v druhé pokoušel sjednat pořádek v poničeném městě plném mrtvol spoluobčanů během řádění vyznavačů temnot. Jeho postavy vychytralích knihovnků, jež nikdy nezůstávli nečinné a vždy se zapojovali do vrcholné politiky larpu.

Pavel Plíšek alias Azrik (zařazen od akce LARP 2006)

foto osoby

Snad nejvlivnější postava trpasličího města v dobách bojů mezi lidmi a trpaslíky. Vždy lpěl na trpasličích tradicích. Jedním z jeho nezapomenutelných kousků bylo, když podstupoval celou řadu mutačních zásahů, aby mohl používat mitrilovou sekeru.Také ztvárnil druida, který pomohl znepřáteleným stranám odhalit skutečného viníka sporu - upíra Alesanda - a vypěstovat proti němu účinnou zbraň. Zkušený hráč moravských krajů, jež nám podal i mnoho cenných organizačních rad.

Antonín Koutný alias Entony (zařazen od akce LARP 2005)

foto osoby

Z důvodu šetření místem zde není moľno uvést celý výčet všech jeho brilantně zahraných rolí. Z těch posledních to můľe být první železný lord či velvyslanec ze sousedního království. V minulých letech například movitý trpasličí kovář tajně sympatizující s Alesandem a mnoho dalších. No a jeho záchrana města skrze stavbu monstroózního tanku také nelze opomenout. Zkrátka do síně slávy patří za každou svou nezapomenutelnou roli, které se s věrohodností jemu vlastní v našem světě chopil. Navštevuje naše larpy pravidelně a můžeme ho považovat za hvězdnou stálici našich krajů.

David Beneš alias Lokýt (zařazen od akce LARP 2005)

foto osoby

Představitel upíra Alesanda, jenž se zamiloval do trpasličí velekněžky, která byla později úkladně zavražděna. O rok později představoval opět nebezpečného upíra Alesanda, tentokrát ale své dílo pomsty vykonával v převleku za hrbatého handlíře s vadou řeči. Neustálé shrbení, perfektní skrytí identity a zvířátko na hrbu bylo excelentní.

Jitka Cíhová alias Emrys (zařazen od akce LARP 2005)

foto osoby

Na prvním ročníku Kahlaveranai představovala nebezpečného démona, jenž se sám zval Pánem živlů. Známá také jako felčarka a Auleho kněžka, která připravovala krutou pomstu za smrt své velekněžky. Všech svých rolí se ujala opravu procítěně. Na první pohled něžná dívka, však dokázala zahrát rozličné obtížné role s brilantní jiskrou.

Lukáš Tota alias Glorin (zařazen od akce LARP 2005)

foto osoby

Hráč s vynikajícím rollplayingem, skvělým kostýmem a rekvizitami. Ztvárnil nezapomenutelného horníka na druhém ročníku našeho světa   a perfektního alchymistu na prvním ročníku . Nádherný plnovous a ryze trpasličí srdce tohoto trpaslíka nemůže být zapomenuto.

Aleš Tota alias Sark (zařazen od akce LARP 2005)

foto osoby

Hráč který se opravdu dokáže vžít do své postavy. Ztvárnil vynikajícího tesaře, který dokázal ze dřeva vyrobit opravdu cokoli a dokončil několik obtížných questů. Jeho precizní hra tichého tesaře a perfektní reálná výroba (dřevěné podrážky se nedají zapomenou).

Toto rozhodně nejsou všichni skvělí hráči, které jsme měli tu čest na naąich akcích přivítat. Jsou to jen ti z nich, co na nás zapůsobili nejvíce. Všimli jsme si ale i celé řady dalších výborných hráčů, kterým chybí jen maličký krůček do naší síně slávy a ten bude ještě hodně příležitostí učinit. 

Registrace nového uživatele
Login:

Heslo:

Uživatel nepřihlášen!

  • Spolupráce s jinými akcemi je možná, nabízíme výměnu reklamy nebo zapůjčení materiálu.  • další akce pro mládež: