Mitgard

-je víkendová indoor zážitková hra na motivy LARPu Kahla a PC hry Dungeon Keeper. Hra je určena pro cca 40 hráčů a tým organizátorů. Organizátoři představují kostlivce spravující prastaré podzemní trpasličí město Mitgard plné komnat s rozličnými úkoly. Ve zdejším městě pořádají tradiční soutěž magických ras. Cílem každé rasy je vyhrát a získat na rok titul nejmocnější magické rasy podzemí.


Mitgard 2015 (výsledky, foto)
Mitgard 2014 (epilog, výsledky, foto)
Mitgard 2013 (epilog, výsledky, foto)
Mitgard 2012 (epilog, výsledky, foto)
Mitgard 2011 (epilog, výsledky, foto)


Olmecium

-je netradiční víkendová městká hra s prvky LARPu situovaná do postapokalyptického světa v budoucnosti. Samotná hra se pak odehrává v centru města Olomouc. Hráči pracují v týmech a dle souřadnic hledají a bojují o datadisky, energočlánky a hlavně své životy. V neposlední řadě také luští rozličné hádanky. Za to vše získavají kódy, které zadavají do počítače a jež jim davají naději oběvit nové technologie pro přežití. Jediným jejich útočištěm je obytný bunkr (takzvaný vault), ze kterého vyrážejí na loupeživé výpravy do nehostinných trosek města...


Olmecium 2011 (epilog, výsledky, hádanky, motivační video, foto)
Olmecium 2010 (epilog, výsledky, hádanky, motivační video, foto)
Olmecium 2009 (epilog, výsledky, hádanky, motivační video, foto)
Olmecium 2008 (epilog, výsledky, hádanky, motivační video, foto)


Kahla LARP

- svět města U Dračího jezera

-jedná se o tradiční L.A.R.P. pro 30-100 osob, který se odehrává v trpasličím měst U Dračího jezera. Koná se vždy na jaře u vesničky Pohořany v nedalekm lomu. Hra je určena jak pro nováčky, tak i zkušen hráče. Hra je zaměřena, jak na obchod, výrobu předmětů, tak i na intrikaření a politiku spojenou jak s questy, tak i životem ve měst. Není opomenut ani boj, tedy i hráči chtivý boje dřevěnými zbraněmi si přijdou na své, avšak nutno podotknout, že se nejdná o bitvu a tedy hlavní je rollplaying.


Kahla LARP 2013 (epilog, foto)
Kahla LARP 2012 (epilog, foto)
Kahla LARP 2011 (epilog, foto)
Kahla LARP 2010 (epilog, foto)
Kahla LARP 2009 (epilog, foto)
Kahla LARP 2008 (epilog, foto)
Kahla LARP 2007 (epilog, foto)
Kahla LARP 2006 (epilog, foto)
Kahla LARP 2005 (epilog)


Kahla Drd

- 3 družiny, jeden svět

-je svérazná akce pro menší počet zkušených hráčů drd (max.15). Hráči jsou rozděleni do tří družin a každá družina hraje drd se svým Pj v jednom z pokojů téhož bytu. Družiny se vyskytují v jednom svět a ve stejném čas a proto se tedy herně potkávají a tedy následně i různě přecházejí mezi pokoji. Tento způsob dává hře nový rozměr a hra se stává opravdovým kulturním zážitkem.


Kahla Drd 2011 (epilog, foto)
Kahla Drd 2007 (epilog, foto)
Kahla Drd 2006 (epilog, foto)


DrdZ

- Dračí doupě pro začátečníky, zejména pro ženy

-je akce pro menší počet nezkušených hráčů drd (max.15). Akce má za úkol seznámit nováčky se světem fantasy, RPG a základy rozšířené hry na hrdiny Dračí doupě.


Drd2Z 2011 (shrnutí)
DrdZ 2009 (shrnutí)
DrdZ 2008

 

Registrace nového uživatele
Login:

Heslo:

Uživatel nepřihlášen!

  • Spolupráce s jinými akcemi je možná, nabízíme výměnu reklamy nebo zapůjčení materiálu.



  • další akce pro mládež: